Všechny uvedené reference jsou zveřejněné se souhlasem klienta. Za celou svoji pracovní kariéru jsem uzavřel hypoteční úvěry přesahují 500mil. Kč a je mi vždy potešením pomáhat mým klientům k novému bydlení. Pokud existuje nějaká cesta, jak zainvestovat klientův záměr, určitě tuto cestu najdeme. V případě, že cest je více, vybereme tu nejvýhodnější pro klienta. 

Ing. Radovan Herchel, Ph.D., vědecký pracovník

Perfektní servis při vyřízení HÚ. Pan Kopečný nás přesvědčil svoji profesionalitou a ušetřil nám spoustu času i finančních prostředků. V průběhu schvalovacího procesu se pouze díky zkušenostem pana Kopečného podařilo všechny problémy k naší spokojenosti vyřešit. Služby pana Kopečného mohu doporučit.

 

Ing. Vojtěch Maga, vedoucí pobočky, team leader

Perfektní servis, nad rámec mých požadavku. Pan Kopečný využil své osobní vztahy v bankách a vyřídil mi poměrně komplikované financování mého investičního záměru. Kdykoliv se na pana Kopečného mohu obrátit s dotazem, požadavkem či potřebou provést změnu mých stávajících produktů. Rozhodně doporučuji.

 

Ing. Pavel Šulek, voják z povolání

Díky zkušenostem a profesionalitě se mi podařilo díky panu Kopečnému snížit úrokovou sazbu u své stávajíc hypotéky a tím ušetřit hodně finančních prostředků. Pana Kopečného ve vší vážnosti doporučuji pro řešení finančních záležitostí. Pan Kopečný vždy pracuje v zájmu klienta, což v současné době není příliš obvykle.

 

Bc. Jiřina Romanová, porodní asistentka

Jsme panu Ing. Kopečnému nesmírně vděčni, že nám pomohl s refinancováním naší hypotéky. Po celou dobu velice ochotně odpovídal na naše otázky a vše nám pečlivě vysvětlil. Celý proces schvalování prakticky řešil za nás, my jsme pak jeli do banky pouze podepsat nový HÚ, čímž nám ušetřil spoustu času a hlavně finančních prostředků do budoucna. Je to opravdu skvělý odborník, všem vřele doporučuji!

 

Věra Hlávková, ředitel společnosti Módní trendy

Profesionální přístup, loajalita a nezávislost pana Kopečného jsou pro naši práci neocenitelné. Proto se nám již 6 let stará o kompletní portfolio finančních produktů společnosti (majetkové pojištění a pojištění vozidel). Na základě našich měnících se potřeb a vývoje firmy pravidelně aktualizujeme naše pojistné smlouvy, plánujeme financování rozvoje a investic. Pan Kopečný je schopen a vždy připraven nám odborně a kvalifikovaně poradit. Doporučuji!

 

Mgr. Aleš Hofman, diplomat

Rád bych Vám doporučil služby poradce Vlastimila Kopečného. Ve všech případech, ve kterých jsme společně spolupracovali, byl vždy připravený pomoci, vysvětlit a poradit. Všechny aktivity dělal s velkým nasazením a vždy se snažil najít tu neoptimálnější variantu či řešení dané situace. Komunikační schopnosti a trpělivost je jednou z jeho silných stránek. Tímto mu ještě jednou děkuji za kooperaci a přeji mu mnoho spokojených klientů. Těším se na další spolupráci.

 

Peter Gaži, skladník

Poradce Vlastimila Kopečného mohu s čistým svědomím plně doporučit. Uvedený poradce mne provedl celým schvalovacím procesem vyřízení HÚ i následného čerpání uvedené hypotéky. Vždy mne upozornil na všechny problémy, které mohou nastat a pokud nastaly, tak všechny k velké spokojenosti vyřešil. Uvedený poradce v každém okamžiku pracoval v mém zájmu. Komunikace byla perfektní, na všechny mé dotazy odpovídal rychle. Tímto děkuji za spolupráci a při řešení budoucích finančních záležitostí se s důvěrou obrátím na pana Kopečného.

 

Veronika Krajčová, manager prodeje

Ráda bych využila této možnosti a ještě jednou poděkovala panu Vlastimilu Kopečnému  za profesionální práci při vyřízení mé hypotéky. V každém okamžiku jsem byla přesvědčena, že pracuje v mém zájmu a nehledí na osobní prospěch. Měla jsem spoustu dotazů, které mi trpělivě pan Kopečný zodpověděl. I  přesto, že jednalo o komplikovaný obchodnímu případ, podařilo se hypoteční úvěr dotáhnout do úspěšného konce. Díky panu Kopečnému jsem ušetřila spoustu času i finančních prostředků. V budoucnu se zcela jistě s důvěrou obrátím na pana Kopečného, bezpochyby je to profesionál na svém místě. Děkuji.

 

Radek Nakládal, provozní technik

Spolupráce s panem Vlastimilem Kopečným trvá již několik let a mohu potvrdit, že to je člověk s profesionálním a zároveň lidským přístupem. Pravidelně aktualizujeme všechny naše pojistné smlouvy, upravujeme parametry pojištění dle našich požadavků a přání. Poradce umí zohlednit zdravotní stav klienta a nastavit pojištění podle potřeb. Již několikrát jsme řešili plnění pojistných událostí z našich pojistných smluv a vždy k maximální spokojenosti. Pana Kopečného mohu doporučit.

 

Zita Říkalová, insolvenční poradce

Za téměř 5 let naší spolupráce mohu potvrdit, že finanční služby pana Kopečného jsou skutečně na vysoce profesionální úrovni. Naše potřeby v oblasti rodinného finančnictví vždy vyřizuje s ochotou a maximálním nasazením. Pan Kopečný se vždy operativně a s vysokou péčí snaží nalézt nejlepší řešení našeho požadavku či problému. Jsem velmi ráda, že mohu využívat služeb tohoto poradce a zcela jistě ho budu využívat i v budoucnu.