Stavební spořitelny brání v refinancování

obrazek71Úrokové sazby hypotečních úvěrů jsou rekordně nízko. Již delší dobu splácíte překlenovací úvěr a uvažujete o refinancování hypotečním úvěrem? Ano, měsíční splátky můžete opravdu citelně srazit, nicméně, pokud vás stavební spořitelna nedrží pod zámkem. Některé stavební spořitelny vás totiž ke konkurenci prostě nepustí, a to za žádnou cenu.

Číst dál...

Jak financovat nákup družstevního bytu?

obrazek3Banky se předhánějí, kdo nabídne levnější hypotéku, ale v případě, že uvažujete o nákupu družstevního bytu, můžete narazit na celou řadu omezení. Pojďme se tedy podívat na to, kdy získáte hypotéku na nákup družstevního bydlení?

Číst dál...

Jarní hypoteční kampaň Komerční banky

obrazek7Rádi bychom vás informovali o jarní hypoteční kampani našeho bankovního partnera Komerční banky a.s. Tato banka patří mezí největší poskytovatele hypotečnícch úvěrů v ČR, má velmi dobře nastavené schvalovací procesy a ve spojení s jarní nabídkou financování nabízí poměrně slušné parametry financování.

Číst dál...

Proč se nebát hypotéky? Vyvracíme 5 nejčastějších mýtů

obrazek9Nevíte, co bude za pár let? Můžete ztratit práci, rozejít se současným partnerem, možná se budete chtít přestěhovat, a proto se radši chcete vyhnout hypotéce. Přece jenom hypoteční úvěr je dlouhodobý závazek. Ani zmíněné situace ale nejsou neřešitelné, i když "máte na krku" hypoteční úvěr. Zjistěte, jaké omyly ohledně hypoték se rozšířily mezi lidmi a proč právě hypoteční úvěr patří mezi jednu z nejlepších investic pro vaši budoucnost.

Číst dál...

Kupujete nemovitost? 9 rychlých tipů právě pro vás

obrazek13Nehledě na to, zda jsou spekulace o oživení realitního trhu oprávněné, je jasné, že prodejci nemovitostí mají mnohem více prostoru k vyjednávání než před několika lety, kdy zuřila krize. S tím je nutné počítat předem. Pokud se chystáte v blízké době pořídit si nové bydlení, ujistěte se, že nepůjde o zbrklý nákup. Následující tipy by vám měly pomoci se zorientovat.

Číst dál...

Nemovitost jako investice

obrazek15Přední představitelé investičních poradenských společností věří, že v obecném měřítku cenová hladina nemovitostí nadále růst bude. Je ovšem nutné brát v potaz skutečnost, že tyto předpoklady nelze aplikovat celoplošně, jelikož ani v loňském roce neproběhla změna cen nemovitých věcí stejnou měrou napříč republikou.

Číst dál...

Podkategorie